Оваа книга ОБЈАВЕНА ПОСЕБНО НА МАКЕДОНСКИ И НА АНГЛИСКИ претставува одговор на Писмото до претседателот на САД Барак Обама што во 2009 година му го упатија извесен број прогрчки ориентирани учени од неколку држави во светот во кое тврдеа дека Македо ...Continua
- TIPS -
Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una recensione!

- TIPS -
Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una citazione!

- TIPS -
Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una immagine!

- TIPS -
Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una nota!

- TIPS -
Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo un video!

Lorem Ipsum Color sit Amet
di Nome Autore
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur Suspendisse varius consequat feugiat.
Scheda libro
Aggiungi