Lemurova ljubav

Average vote of 0
| 0 total contributions of which 0 reviews , 0 quotes , 0 images , 0 notes , 0 video
On je uspešan biznismen, oženjen i otac dvoje dece.
Ona je uspešna pevačica, koju bi svi beogradski klubovi voleli da angažuju.

U ovoj dramatičnoj ljubavnoj priči, tako vešto vođenoj da briše granicu između fikcije i stvarnosti, oslikava se ljubav u doba tranzicije.
U tim vremenima, veza Igora i Une proživljava sva lepa i bolna iskušenja, dok ni jedno ni drugo nisu još raskrstili sa demonima sopstvene prošlosti...

Lemurova ljubav je sinonim za ekstremna osećanja, za radost i bol koja nam ona prouzrokuju.

"Čovek i žena se susreću i čini se da je ispred njih lep životni put, trasiran ljubavlju. Ispostavlja se da ništa nije onako kako izgleda, kao i da andrićevski 'lepša duša dublje jeca'.
Ivana Kuzmanović ne ispisuje tek jednu od ljubavnih priča.
Ona piše o onom univerzalnom što leži na dnu svakog velikog osećanja, što preti da od života načini tragediju, a od sigurne egzistencije tek papirnate kulise." - Danas

"Istančana, snažna priča o ljubavi i: Kako se iz nje izvući? Kroz pouke koje nam saopštava, Ivana Kuzmanović daje povod za moguća svestranija značenja patnje-zvane voljenje." - Politika ...Continua

Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una recensione!

Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una citazione!

Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una immagine!

Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una nota!

Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo un video!

Lorem Ipsum Color sit Amet
di Nome Autore
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur Suspendisse varius consequat feugiat.
Scheda libro
Aggiungi