Midis Bronksit Dhe Ballkanit

by | Editor: Lulu.com
Average vote of 0
| 0 total contributions of which 0 reviews , 0 quotes , 0 images , 0 notes , 0 video
Nje shqiptar etnik nga Bronksi kthehet ne rajonin e trazuar te Ballkanit ne vitet '90. Udhetimi rrefehet permes nje vargu tregimesh te shkurtra, reflektuese, dhe shpesh satirike, qe ballafaqojne kujtimet e femijerise me realitetin e kthimit. Duke qen ...Continua
- TIPS -
Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una recensione!

- TIPS -
Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una citazione!

- TIPS -
Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una immagine!

- TIPS -
Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una nota!

- TIPS -
Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo un video!

Lorem Ipsum Color sit Amet
di Nome Autore
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur Suspendisse varius consequat feugiat.
Scheda libro
Aggiungi