Mosmarreveshja

Mbi raportet e Shqiperise me vetveten-Sprove letrare

Average vote of 1
| 0 total contributions of which 0 reviews , 0 quotes , 0 images , 0 notes , 0 video
Albanian Book“Ky libër nuk është as histori dhe as shkencë, por thjeshtë letërsi, dhe sprovë letrare”(Kadare).“ky libër u përket të gjithëve”. Libri nis me sprovën “Rreth himnit të vjetër të shtetit” për të vazhduar më
- TIPS -
Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una recensione!

- TIPS -
Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una citazione!

- TIPS -
Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una immagine!

- TIPS -
Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo una nota!

- TIPS -
Nessun elemento trovato
Aggiungi per primo un video!

Lorem Ipsum Color sit Amet
di Nome Autore
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur Suspendisse varius consequat feugiat.
Scheda libro
Aggiungi