Hooray! You have added the first book to your bookshelf. Check it out now!
Create your own shelf sign up
[−]
  • Search Digit-count Valid ISBN Invalid ISBN Valid Barcode Invalid Barcode

Restorāns Visuma galā

Triloģijas četrās daļās otrā grāmata

By Duglass Adamss

(2)

| Hardcover | 9789984777238

Like Restorāns Visuma galā ?
Join aNobii to see if your friends read it, and discover similar books!

Sign up for free

Book Description

Kembridžas universitātes absolvents Duglass Noels Adamss (1952-2001) iemanījās ieviest humoru zinātniskajā fanstatikā, kad piedalījās BBC kulta seriāla "Doktors Kas" veidošanā, taču pa īstam ļāvu vaļu iztēlei, izveidojot novatorisko radioseriālu "Gal Continue

Kembridžas universitātes absolvents Duglass Noels Adamss (1952-2001) iemanījās ieviest humoru zinātniskajā fanstatikā, kad piedalījās BBC kulta seriāla "Doktors Kas" veidošanā, taču pa īstam ļāvu vaļu iztēlei, izveidojot novatorisko radioseriālu "Galaktikas ceļvedis stopētājiem", kas jau sen kļuvis arī par televīzijas seriālu, grāmatu, datorspēli, bez šaubām teniskreklu un nu arī par Holivudas filmu. Pēc tam viņš turpināja šad tad kaut ko uzrakstīt humoristiskās zinātniskās fantastikas žanrā, kaut arī uzskatīja rakstīšanu tikai par nedaudz mazāk nepatīkamu nodarbi nekā zobārsta apmeklējums un ļāvās savai kaislībai uz elektroniskajām ierīcēm. Pēdējais viņa pabeigtais projekts bija grafiska piedzīvojumu spēle "Zvaigžņu kuģis "Titāniks"".

Kad iegūta atbilde uz Galīgo jautājumu par Dzīvi, Visumu un It visu, ir jāatbild vairs tikai uz vienu jautājumu: kur mēs pusdienosim? "Tūkstošceļi", restorāns Visuma galā, ir ļoti piemērota un izsmalcināta atbilde uz šo jautājumu, īpaši tāpēc, ka jautram vakaram tajā neseko rīts, kad dzīrotāju varētu piemeklēt nepatīkamas paģiras.

0 Reviews

Loginor Sign Upto write a review

Book Details

Improve_data of this book