Vagių karalius

Pasaulinis Bestseleris

By

Publisher: Alma littera

0.0
(0)

Language: Lietuvių | Number of Pages: 384 | Format: Hardcover

Isbn-10: 9955084065 | Isbn-13: 9789955084068 | Publish date:  | Edition 1

Category: Romance

Do you like Vagių karalius ?
Join aNobii to see if your friends read it, and discover similar books!

Sign up for free
Book Description
Šia knyga pradedama nauja serija – „Pasaulinis bestseleris“. Vokiečių autorė C. Funke jau tituluojama J. K. Rowling įpėdine. Ši jos knyga apie gatvės vaikus sulaukė sensacingo pasisekimo Anglijoje ir JAV, pagal ją Venecijoje kuriamas filmas. Per vieną dieną Didžiojoje Britanijoje parduota 50000 šios knygos egzempliorių.

Knygos veiksmas vyksta Venecijoje. Du broliai: 12 m. Prosperas ir 5 m. Bo, kad, mirus mamai nebūtų išskirti, pabėga į Veneciją, apie kurią tiek daug jiems buvo pasakojusi motina.Čia gyvena apleistame kino teatre su gatvės vaikais Vespe ir Scipio... Pasakojimas prasideda kaip detektyvas, o baigiasi kaip venecijietiška pasaka...

"Vagių karalius" - linksma, kupina nuotykių knyga, pasakojanti apie vieno benamių vaikų būrelio gyvenimą mėnulio mieste - Venecijoje, kur jie, įsikūrę žvaigždėtoje slėptuvėje, visiškai paklūsta savo kaukėtajam vadui - Scipijui.

"Vagių karalius" - ir skaudi, liūdna knyga apie namų ilgesį, apie vaikus ir suaugusius, tuos, nuo kurių bėgama, ir tuos, kuriais pasitikima, apie romantišką žygių troškimą ir apie norą kuo greičiau užaugti - bent jau stebuklingai karuselei padedant.